Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Sanitarnych

Top Construction Ltd. Sp.K.O firmie

9 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót przez wykonawców oraz przestrzegania przepisów BHP

  • kontrola firm podwykonawczych

  • bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej

  • analiza i optymalizacja projektów

  • odbiór prac – przygotowanie protokołu odbioru

  • odpowiedzialność za prawidłowość i kompletność dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu sanitarnym

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych bez ograniczeń

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót

  • doświadczenie przy modernizacjach m.in. węzłów cieplnych oraz instalacji c.o., c.w.u.

  • znajomość obsługi programów MS Office i AutoCAD

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie (szukamy osób na wiele kontraktów)

  • prywatną opiekę medyczną

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • szansę realnego awansu

  • pracę przy innowacyjnych projektach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • szkolenia pracownicze

Top Construction Ltd. Sp.K.

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą realizującym projekty, w szeroko rozumianym sektorze budowlanym. Jako specjaliści w naszej dziedzinie, oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i specjalistami mając na uwadze wspólne korzyści!

Przewiń do profilu firmy