Oferta pracy

Kierownik robót sanitarnych

KARMAR S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • PROJEKT NA TERENIE OLSZTYNA!

  • Przygotowanie budżetów realizacyjnych w zakresie instalacji sanitarnych

  • Analiza dokumentacji technicznej pod kątem jej kompletności, poprawności i możliwości optymalizacji

  • Zbieranie, sprawdzanie i analiza otrzymanych ofert, negocjacje z podwykonawcami i dostawcami

  • Opracowanie harmonogramów robót instalacyjnych

  • Koordynacja prac projektowych i współpraca z projektantami

  • Analiza styków międzybranżowych, przygotowywanie i uzgadnianie z innymi branżami listy styków

  • Opracowywanie metodologii wykonania instalacji sanitarnych

  • Przygotowanie zakresu robót do umów

  • Koordynacja robót instalacyjnych na budowie

  • Przygotowywanie i śledzenie harmonogramu składania, akceptacji materiałów / urządzeń realizacji dostaw materiałowych

  • Uzgadnianie zastosowanych materiałów i urządzeń z przedstawicielami klienta, projektantami i służb ppoż.

  • Nadzór nad jakością i terminowością prac podwykonawców

  • Nadzór nad uruchomieniem instalacji

  • Udział w odbiorach technicznych

  • Opracowanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w budownictwie minimum 5 lat, w tym doświadczenia przy realizacji projektów na budowie

  • Umiejętności pracy na programach kosztorysowych (np. Norma Pro)

  • Znajomości rynku instalacji sanitarnych

  • Wiedzy w zakresie norm i przepisów branżowych

  • Uprawnień budowlanych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych

  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju

  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

KARMAR S.A.

KARMAR S.A. działa na rynku od ponad dwudziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku usług budowlanych kluczową pozycję, jako generalny wykonawca projektów kubaturowych oraz przemysłowych.

Wizytówką Firmy jest ponad sto zakończonych, bądź będących w trakcie procesu budowlanego inwestycji.

Jako część BOUYGUES CONSTRUCTION - jednej z największych grup budowlanych na świecie oraz zajmującej czwarte miejsce w prestiżowym rankingu „Najlepszy Pracodawca we Francji” - KARMAR S.A. jest cenionym partnerem biznesowym i atrakcyjnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy