Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót sanitarnych

TEK INSTAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

10 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad pracami podwykonawców, dokumentacją techniczną

  • aktualizacja harmonogramów realizacji robót

  • udział w rozruchach instalacji oraz odbiorach technicznych

  • tworzenie specyfikacji do zamówień

  • rozliczanie robót instalacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego kierunkowego

  • posiadanie uprawnień w zakresie kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • zaangażowania i pasji w codziennej pracy

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • gotowości do wyjazdów w dalszej perspektywie czasowej

To oferujemy

  • ciekawą , pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój zawodowy

  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb

  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności

  • auto służbowe z kart paliwowa

O nas

Tek Instal z siedzibą w Poznaniu z powodzeniem funkcjonuje od niemal dekady w branży instalacji sanitarnych realizując inwestycje na terenie całej Polski.

Dołączając do naszego zespołu zapewnisz sobie współpracę z zaangażowanymi, pracowitymi ludźmi. Codziennie będziesz miał szanse korzystać z naszego know how, a my oczywiście chętnie skorzystamy z Twojego:)