Oferta pracy

Kierownik Robót Sanitarnych

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dokumentacji projektowej instalacji sanitarnych

  • przedmiarowanie robót na podstawie projektów wykonawczych instalacji sanitarnych

  • przygotowywanie kosztorysów instalacji sanitarnych

  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców i podwykonawców

  • współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego, kierunek Inżynieria Środowiska

  • znajomości programów: AutoCAD, MS Office (z dużym naciskiem na Excel), mile widziana znajomość programu NORMA PRO

  • doświadczenia w tworzeniu dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej

  • znajomości zasad kosztorysowania

  • umiejętności pracy w zespole

  • przedsiębiorczości i zaangażowania

  • doświadczenia w zakresie wyceny robót sanitarnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • mieszkanie służbowe

  • paczki świąteczne