Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Sanitarnych

INERGIS S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie pracy i realizacja powierzonych inwestycji zgodnie z zapisami umowy i projektem, dbając o jakość i terminowość wykonywanych zadań,

  • koordynowanie przygotowania zamówień potrzebnych materiałów,

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji budowy,

  • kontrolowanie i rozliczanie robót z podwykonawcami,

  • opracowanie harmonogramów realizacji robót,

  • nadzór nad pracownikami firmy i podwykonawcami oraz nadzór BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynieria środowiska

  • (specjalizacja ogrzewnictwo i wentylacja lub pokrewne),

  • doświadczenie w zakresie wykonawstwa instalacji sanitarnych,

  • uprawnienia budowlane sanitarne bez ograniczeń,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dokładność i pracowitość,

  • odpowiedzialność,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • praca na miejscu i w delegacjach.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, istniejącej od 1988r. firmie instalacyjno- budowlanej,

  • współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,

  • możliwość rozwoju,

  • zatrudnienie w formie umowy cywilnoprawnej, a po okresie próbnym umowa o pracę,

  • wynagrodzenie terminowo wypłacane.

Miejsce pracy

  • teren województwa śląskiego - mile widziani kandydaci z okolic Częstochowy.