Logo Pracuj.pl

Kierownik robót sanitarnych

TÉCNICAS REUNIDAS S.A. (S.A.) ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie robotami sanitarnymi z uwzględnieniem harmonogramu oraz budżetu
  • pomaganie w przygotowywaniu kalkulacji ofertowych oraz rozliczanie robót z zamawiającymi i podwykonawcami
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • trzymywanie ciągłego kontaktu z kierownikiem budowy w zakresie realizacji inwestycji
  • kontrolowanie jakości, poprawności i terminowości wykonywanych prac
  • uczestniczenie w procedurach odbiorowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo
  • min. 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży przemysłowej
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności sanitarnej
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD
  • bardzo dobra koordynacja pracy podwykonawców na budowie
  • umiejętność komunikacji oraz pracy w międzynarodowym zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku przy realizacji prestiżowego projektu
  • Atrakcyjne warunki płacy
  • Karnet sportowy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Wsparcie w relokacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • wsparcie w relokacji

TÉCNICAS REUNIDAS S.A. (S.A.) ODDZIAŁ W POLSCE

Tecnicas Reunidas SA Oddział w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko kierownika robót budowalnych w branży sanitarnej przy budowie elektrowni gazowej w Ostrołęce.

Kierownik robót sanitarnych, śląskie