Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Sanitarnych

Zechik Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,

  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót

  • Organizacja i koordynacja prac sił własnych i podwykonawców

  • Rozdzielenie zadań rzeczowych podległym pracownikom

  • Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramów realizacyjnych oraz postępu wykonywanych prac

  • Weryfikacja kalkulacji kosztowych

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Realizacja robót w oparciu o Budżet oraz monitoring kosztów budowy

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • Uczestniczenie w naradach, spotkaniach itp. (wewnętrznych i zewnętrznych)

  • Współpraca z GW, Inwestorem i innymi Wykonawcami

  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynieria środowiska

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami branży sanitarnej

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów

  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Rzetelność i uczciwość

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • Praca stała

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych efektów

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, awansu i rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

Zechik Sp. z o.o. - firma wykonawcza z branży sanitarnej, klimatyzacji i wentylacji realizując projekty kompleksowo zapewnia swoim Klientom fachową obsługę na każdym etapie Inwestycji od oferty po realizację oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Przewiń do profilu firmy