Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót Sanitarnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-12-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KALTER Sp. z o.o. w Białymstoku, ul. Augustowska 8
    GENERALNY WYKONAWCA INWESTYCJI BUDOWLANYCH
    zatrudni na aktualnie prowadzonych budowach
    w Warszawie na stanowisko

    KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP
    • Weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań
    • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót sanitarnych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
    • Odbiór robót od podwykonawców i przekazanie robót Inwestorowi
    • Bezpośrednia współpraca z kierownikiem budowy w zakresie sieci i instalacji sanitarnych
    • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót
    • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz zamówień na materiały
    • Analiza harmonogramu i postępu robót

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (sanitarne)
    • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych
    • Znajomość programów AutoCAD i pakietu MS Office (Word, Excel)
    • Umiejętność przygotowywania kosztorysów przy użyciu programu Norma PRO będzie dodatkowym atutem
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra organizacji pracy
    • Odpowiedzialność, samodzielność, sumienność

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji
    • Pracę pełną wyzwań w renomowanej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
    • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
    klikając przycisk Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883 z poźn. zm.).

    PROFESJONALIZM ZA ROZSĄDNĄ CENĘ