Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik robót sanitarnych

TRESCON Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad powierzonymi robotami sanitarnymi i kontrolowanie jakości wykonanych prac, koordynacja międzybranżowa;

  • Nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników ustalonych zasad (w tym BHP) wykonywania robót sanitarnych i ich rozliczanie;

  • Inwentaryzacja obiektów, tworzenie przedmiarów i kosztorysowanie inwestycji sanitarnych;

  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji;

  • Opracowanie harmonogramów;

  • Raportowanie postępów prac;

  • Współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach;

  • Udział w obiegu dokumentów w biurze i ich dystrybucja.

Nasze wymagania

  • Posiadanie wykształcenia wyższego technicznego profilowego w specjalności uprawniającej do uzyskania uprawnień budowlanych – sanitarnych (znajomość i doświadczenie w realizacji, automatyki wentylacji i klimatyzacji oraz systemów BMS będzie dodatkowym atutem);

  • Minimum 2-letniedo doświadczenia w bezpośrednim nadzorze nad wykonywaniem prac instalacyjnych przy opracowaniu projektów branżowych;

  • Umiejętności kosztorysowania;

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania;

  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office w tym MS Project, AutoCAD;

  • Prawa jazdy kat. B;

  • Znajomości obowiązujących norm technicznych i przepisów;

  • Umiejętności zarządzania, wyznaczania celów, delegowania zadań, koordynacji prac;

  • Umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane w specjalności sanitarnej;

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w firmie gwarantującej wysokie standardy pracy;

  • Elastyczną formę zatrudnienia;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w prestiżowych projektach;

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji wśród najlepszych specjalistów z branży;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

O nas

Jesteśmy firmą z branży budowlanej, wyspecjalizowaną w projektach wykończeniowych powierzchni biurowych na zasadzie generalnego wykonawstwa. Prowadzimy prace w najbardziej prestiżowych obiektach, głównie na terenie Warszawy. W związku z rozwojem poszukujemy osoby zainteresowanej pracą przy projektach aranżacji ciekawych i oryginalnych wnętrz.