Logo Pracuj.pl

Kierownik robót sanitarnych

GRUPA KDM Sp. z o.o.O firmie

GRUPA KDM Sp. z o.o.

Połczyńska 53

Bemowo

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym
  • Osiąganie w realizowanych projektach budowlanych / instalacyjnych wyznaczonych celów
  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami wykonującymi roboty instalacyjne
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót
  • Koordynacja prac na budowie
  • Sporządzanie i analiza harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
  • Sporządzanie kalkulacji kosztowych
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Określanie bieżącego zapotrzebowania materiałowego, przygotowanie, negocjacje, składanie i weryfikacja zamówień w toku realizacji
  • Nadzorowanie terminu realizacji dostaw, kontrola zgodności z zamówieniami i dokumentami dostaw
  • Współpraca z kierownikiem kontraktu oraz zarządzanie podległym zespołem
  • Rozwój kompetencji podległego zespołu
  • Nadzór nad sporządzaniem dokumentacji powykonawczej
  • Współpraca merytoryczna z działem handlowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów ( min. 3 osoby) jako kierownik robót instalacji sanitarnych – 3 lata
  • Ukończone studia wyższe kierunkowe
  • Prawo jazdy kat B
  • Dobra znajomość AutoCAD
  • Uprawnienia budowlane w zakresie sieci i inst. Sanitarnych
  • Dobra znajomość rynku materiałów i usług w branży instalacji sanitarnych
  • Gotowość do pracy w delegacjach i wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole
  • Dużą samodzielność planowania pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości
  • Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit dla siebie i rodziny
  • Narzędzia pracy - samochód służbowy, laptop, telefon

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje

Grupa KDM jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży budowlanej głównie w zakresie instalacji sanitarnych. Oferujemy naszym zleceniodawcom profesjonalne usługi w skład których wchodzą: projektowanie, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie oraz obsługa serwisowa (gwarancyjna i pogwarancyjna).

Kierownik robót sanitarnych, Połczyńska 53, Bemowo, Warszawa