Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Sanitarnych

KLIMA - VENTA KOCHEL SP.Z.O.O SP. K.O firmie

6 9009 000 brutto / mies.
  • Ślężna 86, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

KLIMA - VENTA KOCHEL SP.Z.O.O SP. K.

Ślężna 86

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie inwestycji oraz bezpośredni nadzór nad jej realizacją

  • koordynowanie robót w zakresie instalacji sanitarnych i HVAC,

  • kontrola wykonywanych prac zgodnie z harmonogramem oraz ustaleniami inwestycyjnymi

  • analiza i optymalizacja projektów

  • rozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami

  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • znajomość branży w zakresie instalacji sanitarnych i HVAC

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w spec. instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • znajomość obsługi MS Office, AutoCAD

  • dobre umiejętności organizacyjne

  • zdolność do przedsiębiorczego działania, określania celów biznesowych

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

  • ciekawe hobby, żebyś mógł nas zarazić swoją pasją podczas spotkań integracyjnych

To oferujemy

  • Oprócz tego co znajdziesz w każdym ogłoszeniu, tj:

  • • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju

  • • system wynagradzania adekwatny do efektów pracy

  • • możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań

  • • Samochód służbowy, telefon komórkowy oraz laptop

  • … to niewątpliwie wyróżnia nas doskonała atmosfera pracy jaką tworzy cała grupa firmy Klima-Venta oraz indywidualne podejście do każdego pracownika.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Rekrutacja może być zdalnie przez platformę zoom

Miejsca pracy: Wroclaw oraz miejsca zleceń