Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót Sanitarnych

UNIBEP S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i koordynowanie prac w zakresie instalacji sanitarnych prowadzonych na budowie na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
  • Prowadzenie przetargu oraz wybór firm podwykonawczych
  • Sporządzanie harmonogramów oraz prowadzenie dokumentacji budowlanej
  • Prowadzenie gospodarki powierzonym sprzętem i materiałami
  • Uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych
  • Zarządzanie zespołem pracowników przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia oraz nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.
  • Koordynację robót sanitarnych realizowanych przez podwykonawców
  • Współpracę z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego o profilu inżynierii środowiska
  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Posiadania uprawnień budowlanych bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji sanitarne lub możliwości ich uzyskania w bieżącym roku
  • Znajomości przepisów dot. prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych oraz doświadczenia w sporządzaniu harmonogramów robót
  • Umiejętności zarządzania zespołem i delegowania zadań
  • Posiadania prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, dofinansowanie do wypoczynku itp.
  • Ciągłość zatrudniania po zakończonym kontrakcie.

Kierownik Robót Sanitarnych, Wrocław