Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót Sanitarnych

KAPEO POLSKA sp. z o.o.O firmie

7 000
brutto / mies.
  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie robotami budowlanymi,
  • organizowanie i koordynacja prac na budowie,
  • koordynacja prac na budowie w zakresie omówionym z pracodawcą

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad,
  • prawo jazdy kat. B
  • doskonała organizacja pracy, zaangażowanie, samodyscyplina

To oferujemy

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • samodzielność pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, od 7 000,00 zł brutto
  • samochód służbowy
  • praca na terenie całego kraju.

O nas

KAPEO POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Mściszewicach woj. pomorskie to firma projektowo wykonawcza zbiorników instalacji przeciwpożarowych, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie ochrony ppoż i specjalizuje się w kluczowych dla branży segmentach: instalacjach i pompowniach tryskaczowych oraz hydrantowych oraz zbiornikach przeciwpożarowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko projektanta instalacji sanitarnej ppoż. Cała Polska lub siedziba spółki

Kierownik Robót Sanitarnych, zachodniopomorskie