Oferta pracy

Kierownik robót sanitarnych zewnętrznych

Dekpol Budownictwo

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert oraz projektów wykonawczych

  • pozyskiwanie uzgodnień formalnych oraz wykonawców robót, a także współudział w zakupie materiałów

  • koordynowanie i nadzorowanie robót sanitarnych prowadzonych na powierzonych projektach

  • współpraca z pozostałymi branżami, a w szczególności z robotami ziemnymi

  • prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach

Nasze wymagania

  • jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną i angażującą się w realizowane zadania

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne o profilu sanitarnym

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe

  • biegle obsługujesz MS Office (Excel, Word)

  • dobrze znasz program Norma oraz Autodesk/ AutoCAD

Mile widziane

  • doświadczenie w kierowaniu pracami na wielu Projektach w strukturze rozproszonej

  • doświadczenie na temat prowadzenia robót ziemnych na obiektach kubaturowych

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców

  • stabilne zatrudnienie w dużej spółce akcyjnej, charakteryzującej się brakiem nadmiernych formalności z branży budowlanej

  • nastawienie na długofalową współpracę (po zakończeniu danego projektu oferujemy możliwość pracy na innej inwestycji)

  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy

  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy

  • rozwój w ramach Akademii Dekpol Budownictwo

  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny), karty przedpłacone

  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją

  • niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer, telefon, auto służbowe

  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Budownictwo to przede wszystkim ludzie, których połączyły wspólne wartości: wiedza, zaangażowanie, entuzjazm i ambicja. Każdy projekt jest tego dowodem. Jesteśmy ekspertami w realizacji projektów budownictwa kubaturowego. Od blisko 30 lat oferujemy usługi począwszy od sfery koncepcji projektowej aż po wykonawstwo „pod klucz”.

Przewiń do profilu firmy