Logo Pracuj.pl

Kierownik robót sanitarnych zewnętrznych

Dekpol BudownictwoO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert oraz projektów wykonawczych
  • pozyskiwanie uzgodnień formalnych oraz wykonawców robót, a także współudział w zakupie materiałów
  • koordynowanie i nadzorowanie robót sanitarnych prowadzonych na powierzonych projektach
  • współpraca z pozostałymi branżami, a w szczególności z robotami ziemnymi
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach

Nasze wymagania

  • jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną i angażującą się w realizowane zadania
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne o profilu sanitarnym
  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • biegle obsługujesz MS Office (Excel, Word)
  • dobrze znasz program Norma oraz Autodesk/ AutoCAD

Mile widziane

  • doświadczenie w kierowaniu pracami na wielu Projektach w strukturze rozproszonej
  • doświadczenie na temat prowadzenia robót ziemnych na obiektach kubaturowych
  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców
  • stabilne zatrudnienie w dużej spółce akcyjnej, charakteryzującej się brakiem nadmiernych formalności z branży budowlanej
  • nastawienie na długofalową współpracę (po zakończeniu danego projektu oferujemy możliwość pracy na innej inwestycji)
  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy
  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy
  • rozwój w ramach Akademii Dekpol Budownictwo
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny), karty przedpłacone
  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją
  • niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer, telefon, auto służbowe
  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Budownictwo

Dekpol Budownictwo to przede wszystkim ludzie, których połączyły wspólne wartości: wiedza, zaangażowanie, entuzjazm i ambicja. Każdy projekt jest tego dowodem. Jesteśmy ekspertami w realizacji projektów budownictwa kubaturowego. Od blisko 30 lat oferujemy usługi począwszy od sfery koncepcji projektowej aż po wykonawstwo „pod klucz”.

Kierownik robót sanitarnych zewnętrznych, warmińsko-mazurskie