Oferta pracy

Kierownik robót

InvictaO firmie

  • Polna 64, Sopot
    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Invicta

Polna 64

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, kierowanie i nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową, wymaganiami Inwestora, harmonogramem oraz budżetem w oparciu o przepisy prawa,

  • egzekwowanie na budowie najwyższych standardów pod względem porządku, bezpieczeństwa i jakości realizowanych prac,

  • koordynacja prac podwykonawców, usługodawców oraz dostawców,

  • organizacja i przekazywanie frontów robót,

  • rozwiązywanie problemów technicznych we współpracy z kadrą Inwestora i Projektantem,

  • przedmiarowanie, rozliczanie i odbieranie zleconych prac wykonawczych, usług i dostaw,

  • raportowanie przebiegu prac,

  • prowadzenie dokumentacji budowy oraz kontraktowej,

  • aktywny udział w kontraktacji wykonawców,

  • egzekwowanie harmonogramów realizacyjnych,

  • pełnienie samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie w kierowaniu pracami budowlanymi przez okres minimum 1 roku na stanowisku kierownika robót,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz norm budowlanych,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętność działania i natychmiastowego reagowania w sytuacjach kryzysowych,

  • rzetelność, umiejętność współpracy, komunikatywność, zaangażowanie,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD,

  • umiejętność analitycznej pracy z dokumentacją budowlaną, przetargową oraz wykonawczą,

  • znajomość procesu budowlanego, od wykopów po przekazanie obiektu do użytkowania,

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego

  • współpraca z osobą samozatrudnioną / kontrakt B2B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

  • forma zatrudnienie do uzgodnienia (umowa o pracę, B2B),

  • pracę w zespole profesjonalistów,

  • przyjazną atmosferę pracy, otwartą komunikację

  • profesjonalne wdrożenie do pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon)

  • benefity i Eventy zespołowe i firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Invicta

Jesteśmy firmą medyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem. Od początku istnienia, czyli od powstania w 2000 r. pierwszej Kliniki w Gdańsku, aż do dziś, w sposób szczególny koncentrujemy się na zdrowiu kobiety oraz diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jesteśmy w tym ekspertami.

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA znajdują się w 6 miastach: Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Słupsku i Bydgoszczy. W każdym z nich dbamy o zdrowie kobiet. Wszystkich. Bez względu na ich wiek i potrzeby medyczne. Nasze Kliniki Zdrowia Kobiety tworzą zespoły doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

INVICTA to też Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oferujące diagnostykę laboratoryjną oraz genetyczną.

Inwestujemy w nowe technologie, w tym we własne, autorskie oprogramowanie wspierające pracę kilkuset pracowników – lekarzy, embriologów, diagnostów i tysięcy pacjentów rocznie.

Przewiń do profilu firmy