Oferta pracy

Kierownik robót SRK

Budimex SA

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót

  • koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku

  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji

  • bieżące monitorowanie założonego budżetu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w specjalności sterowanie ruchem kolejowym, lub pokrewnym (automatyki, robotyki, elektroenergetyki, transportu lub elektrotechniki)

  • uprawnienia do kierowania robotami w zakresie SRK

  • znajomość technologii robót

  • pasja oraz prawdziwe zainteresowanie branżą

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji.

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe).

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dzień wolny w urodziny/imieniny

  • system premiowy

  • wymiany międzynarodowe

  • szkolenia dla pracowników

  • kursy językowe

  • wolontariat pracowniczy

Budimex SA

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy