Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót

PRIME CONSTRUCTION SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót.

  • Organizowanie, planowanie i koordynowanie pracy własnej i zespołu osób podległych.

  • Kontakt z przedstawicielami Inwestora na budowie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, budowlane.

  • Prawo jazdy kategorii „B”.

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i punktualność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Szukamy osób ambitnych, lubiących wyzwania, chcących się rozwijać.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót.

  • Uprawnienia budowlane i przynależność do Izby Inżynierów Budowlanych i opłacone składki będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturze naszej organizacji.

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej z wieloletnim doświadczeniem.

  • Realizację pasjonujących projektów.

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

  • Dodatkowe benefity takiej jak: ubezpieczenie grupowe na życie i prywatną opiekę medyczną.

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz stabilność zatrudnienia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

PRIME CONSTRUCTION SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Prime Construction - jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną z 15 letnim doświadczeniem z siedzibą w Szczecinie.

Firma jest liderem budowlanym w województwie Zachodniopomorskim realizując prestiżowe projekty budowlane dla międzynarodowych klientów.

Więcej o nas na: www.primeconstruction.pl

Firmę tworzy dynamiczny zespół 60 inżynierów, jeżeli chcesz dołączyć do tego zespołu, sprawdź naszą ofertę.

Przewiń do profilu firmy