Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót

EBUD Przemysłówka

11 550 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem pracowników, delegowanie zadań oraz współpraca z podwykonawcami.

  • Nadzór oraz koordynacja prac wykonywanych na budowie.

  • Realizacja zadań zgodnie z przekazaną dokumentacją wykonawczą.

  • Przyjmowanie oraz kontrolowanie dostaw materiałów na teren budowy.

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów w zakresie BHP.

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Kontraktów oraz udział w naradach koordynacyjnych.

  • Nadzór nad powierzonym sprzętem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane (min. inżynierskie).

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót.

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

  • Wysokie zdolności organizacyjne, komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość zasad BHP i przepisów prawa budowlanego.

To oferujemy

  • Pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,

  • Zajmującą, rozwojową zawodowo pracę, ukierunkowaną na efektywność, satysfakcjonującą i gratyfikowaną za skuteczność,

  • Stałą współpracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • Pracę zespołową ale z miejscem na własną inicjatywę, docenianą przez pracodawcę i dającą możliwość kształtowania indywidualnej pozycji zawodowej w zespole,

  • Poza wynagrodzeniem stałym wypłacane cykliczne, miesięczne premie uzależnione od wyników oraz premie rozliczeniowe od zakończonego kontraktu

  • Narzędzia pracy: laptop i telefon służbowy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. jest firmą z 30 letnim doświadczeniem w realizacji i obsłudze zadań inwestycyjnych o różnorodnym charakterze: od nieskomplikowanych obiektów budowlanych po nowoczesne budynki użyteczności publicznej i skomplikowane obiekty inżynierskie.

Firma zrealizowała ponad 200 obiektów. Zadania realizuje na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Głównym celem Firmy jest tworzenie znacznego potencjału wykonawczego i sprostanie najtrudniejszym wyzwaniom technicznym i technologicznym.

Przewiń do profilu firmy