Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Robót

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • Sztokholm, Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Polska firma budowlana z siedzibą w Warszawie zatrudni osoby na stanowisko:

Kierownik robót

Miejsce pracy: Szwecja

Obiekty: mosty, tunele, obiekty kubaturowe

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie pracy na w.w. stanowisku.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika robót

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy w delegacjach

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia lub posiadanych kwalifikacji

  • Przejazdy z Polski do Szwecji na koszt firmy

  • Samodzielne mieszkanie służbowe (opłacane przez firmę)

  • Dodatkowe ubezpieczenie emerytalne

  • Praca po 8 godz. dziennie od poniedziałku do piątku

  • Stabilność i ciągłość zatrudnienia

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy wyślij swoje CV lub skontaktuj się telefonicznie.