Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót technologicznych

Zarmen Sp.z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowe, zgodne z przepisami i pozwoleniami na budowę zorganizowanie i prowadzenie budowy,

  • Organizacja pracy podległych pracowników nadzoru Wykonawcy,

  • Organizacja i wybór technologii prowadzenia robót budowlano – montażowych,

  • Prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem realizacji projektu,

  • Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy,

  • Organizacja odbiorów częściowych w ścisłej współpracy z nadzorem Zamawiającego,

  • Prowadzenie i kompletacja dokumentacji formalno-prawnej, technicznej, jakościowej i odbiorowej dotyczącej nadzorowanych prac i dostaw,

  • Udział w procesie logistycznym dotyczącym zakupu materiałów i usług branży automatycznej,

  • Koordynacja prac Poddostawców i Podwykonawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunkach energetyka, metalurgia, mechanika lub pokrewnych,

  • Doświadczenie w kierowaniu robotami w branży technologicznej min. 2 lata,

  • Wielozadaniowość, skierowanie na realizacje celów,

  • Znajomość MS Project,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej i plasującej się w rankingu Forbes 100 największych firm prywatnych w Polsce,

  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,

  • Możliwość awansu,

  • Pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.