Kierownik robót telekomunikacyjnych

AGNES SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

W związku z realizacją jednego z największych projektów telekomunikacyjnych w Polsce
poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

ZADANIA:

  • nadzór nad budową kanalizacji kablowej oraz kabla światłowodowego wzdłuż linii kolejowej PKP PLK
  • koordynowanie prac podległych pracowników lub podwykonawców
  • całościowe koordynowanie realizacji budów, w tym współpraca ze zarządcami nieruchomości oraz przedstawicielami inwestora
  • wsparcie przy zamawianiu i rozliczaniu materiałów oraz kompletacji dokumentacji powykonawczej
  • bieżące raportowanie zaawansowania prac
  • odpowiedzialność za rezultaty pracy własnej i podległego personelu

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki: łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne
  • posiadanie uprawnień do kierowanie robotami budowlanymi w specjalności telekomunikacyjnej
  • doświadczenie w prowadzeniu inwestycji z zakresu telekomunikacji
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • bardzo dobrą organizację pracy własnej oraz zespołu
  • silne zorientowanie na wynik
  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie przy realizacji jednego z największych projektów telekomunikacyjnych w kraju
  • elastyczne godziny pracy
  • wieloletnią współpracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • system premiowy uzależniony od wyników
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon dla potrzeb zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy