Oferta pracy

Kierownik robót telekomunikacyjnych

PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII BUDOWLANEJ KOPACKI sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz budżet,
  • Koordynacja robót w obszarze teletechniki na etapach planowania oraz realizacji robót,
  • Nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu,
  • Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców,
  • Przestrzeganie przepisów BHP, Ppoż i ochrony środowiska,
  • Współpraca na budowie z Inwestorem oraz Inspektorem Nadzoru,
  • Analiza dokumentacji - projektu budowlanego oraz wykonawczego,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • Wsparcie w tworzeniu harmonogramów realizacji prac teletechnicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - techniczne (telekomunikacja, elektrotechnika, elektroenergtyka, budownictwo)
  • Mile widziane 3 letnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów teletechnicznych przy budowie linii kolejowych,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • Znajomość prawa budowlanego, przepisów FIDIC,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,
  • Dobra znajomość programów MS Project, AutoCad
  • Dyspozycyjność - delegacje.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i perspektywa rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy