Oferta pracy

Kierownik robót teletechnicznych/elektrycznych

AXIANS Networks Poland sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

AXIANS Networks Poland sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie należy do międzynarodowej Grupy VINCI Energies i specjalizuje się w budowaniu, dostarczaniu oraz utrzymaniu sieci i systemów teletechnicznych
wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy (realizacja zadań inwestycyjnych) na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • udział w procesach związanych z przygotowaniem produkcji zadań inwestycyjnych;
  • przygotowanie danych pod potrzeby raportów okresowych;
  • wsparcie w zakresie wprowadzania danych wsadowych dla realizowanych zadań inwestycyjnych;
  • dbanie o spójność i poprawność danych;
  • sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie;
  • obsługa zamówień materiałowych;
  • kontakt i współpraca z inwestorami oraz firmami współpracującymi;
  • bieżące wsparcie biurowe.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe;
  • biegła umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • bardzo dobrze opanowane środowisko internetowe;
  • minimum 1 letnie doświadczenie na samodzielnym podobnym stanowisku pracy;
  • wysoki poziom umiejętności osobistych: samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa, zorientowanie na rezultaty, dyskretność, wysoka kultura osobista;
  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • prawo jazdy kat. B;
  • uprawnienia budowlane

Oferujemy:

  • możliwość dzielenia się wiedzą oraz rozwoju osobistego w ramach dynamicznej, międzynarodowej organizacji;
  • możliwość udziału w wielu projektach, w tym międzynarodowych;
  • możliwość doskonalenia zawodowego;
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników;
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy