Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót Torowych – branża kolejowa

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie robót oraz nadzór nad realizacją prac w sposób zgodny z założeniami Projektu, wiedzą i sztuką budowlaną, przepisami prawa budowlanego i BHP;
  • planowanie i organizacja robót, opracowywanie harmonogramów robót;
  • bezpośredni nadzór nad jakością i terminowością realizacji robót przez podwykonawców i/lub siły własne, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, plany organizacji robót, standardy jakości, kontrole i badania;
  • planowanie, koordynowanie dostaw, zamawianie środków produkcji (materiałów i urządzeń) niezbędnych do realizacji Projektu oraz nadzór nad terminowością ich dostaw;
  • przygotowanie i ewidencjonowanie wniosków o zatwierdzenie materiałów;
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy;
  • raportowanie postępów w realizacji robót;
  • prowadzenie dokumentacji robót w tym dokumentacji finansowej, podwykonawczej i odbiorczej;
  • przygotowanie i kompletowanie operatów kolaudacyjnych;
  • weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej i zastosowanych w niej rozwiązań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności budowlanej;
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych;
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót lub Inspektora Nadzoru (w rozumieniu ustawy Prawo budowlane) w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych na robotach związanych z budową lub przebudową infrastruktury kolejowej w zakresie robót torowych;
  • doświadczenie w realizowaniu inwestycji w oparciu o uznany standard realizacji robót budowlanych FIDIC lub inne równoważne umiejętności kierowania podległym zespołem, pracy zespołowej i pod presją czasu;
  • biegła obsługa programów: pakietu MS Office, AutoCad;
  • praktyczna znajomość obsługi systemów ERP (preferowana znajomość IFS Applications);
  • dyspozycyjność, mobilność wraz z gotowością do podjęcia pracy w delegacji;
  • posiadane prawa jazdy kat. B (udostępniamy samochód służbowy);
  • wysoki poziomu samodzielności, zdolności organizacyjne oraz inicjatywa w podejmowaniu działań;
  • postawa nastawiona na poszukiwanie rozwiązań, tj. pragmatycznego podejścia do rozwiązywania problemów na budowie.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne i kart sportowych,
  • pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zniżki kolejowe,
  • dodatkowy dzień wolny - Święto Kolejarza (25 XI),
  • eventy i pikniki,
  • deputat branżowy,
  • udział w PPK.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dodatkowy urlop

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o. należąca do

Grupy Kapitałowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., wyróżniająca się 65-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług związanych z utrzymaniem, remontami i budową dróg kolejowych a także z naprawami i remontami maszyn do robót torowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót Torowych – branża kolejowa, podlaskie