Oferta pracy

Kierownik robót torowych

Top ManagerO firmie

  • Łowicz, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Od 28 lat świadczymy usługi w branży kolejowej. Zajmujemy się pracami budowlanymi i remontowymi. Dołącz do nas jako:

Kierownik robót torowychNumer ref.: Miejsce pracy: Oświęcim – Chełmek

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją inwestycji
  • Zamawianie materiału, kontakty z dostawcami materiałów
  • Koordynacja pracy ludzi i sprzętu
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach ze Zleceniodawcą

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności kolejowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie mowy o pracę
  • Możliwość stałej współpracy
  • Auto służbowe, komputer, telefon
  • Wolne weekendy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy