Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik robót trakcyjnych

MMT IDEA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Tczew, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Kierownik

Firma MMT IDEA Sp. z o.o. Sp. K. specjalizuje się w realizacji projektów w 3 głównych kierunkach:

- Modernizacja tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej,

- Utrzymanie infrastruktury tramwajowej (sieć, podstacje, zwrotnice, pogotowie),

- Modernizacja obiektów energetycznych SN/WN.

Opis stanowiska:

- nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu

- sporządzanie harmonogramów

- weryfikacja kosztorysów

- rozliczanie budżetu

- praca na terenie całej Polski

Wymagania:

- uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie trakcji kolejowej/tramwajowej

- gotowość do pracy w delegacji – warunek konieczny

- Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- rynkowe wynagrodzenie

- narzędzia niezbędne do pracy

Ogłoszenie archiwalne