Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót w branży instalacji sanitarnych

Real Development Group Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Łódź

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Kierownik

Real Development Group sp. z o.o. sp.k. jedna z wiodących firm deweloperskich na łódzkim rynku nieruchomości poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kierowanie robotami sanitarnymi w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, gazowych, wodnych i kanalizacyjnych oraz wentylacji
  • Planowanie i koordynacja robót sanitarnych w oparciu o dokumentacje projektową i uzgodnienia z Inwestorem
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej i zastosowanych rozwiązań
  • Tworzenie harmonogramów realizacji robót sanitarnych oraz kontrola wykonanych prac
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót sanitarnych zgodnie z projektem oraz specyfikacją techniczną
  • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych do zakończenia procesu realizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – inżynierskie (sanitarne)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na budowie w zakresie instalacji sanitarnych
  • Uprawnienia budowlane w specjalności Instalacji Sanitarnych
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Doświadczenie w obsłudze MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne