Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Robót w Oddziale Gwarancji

Budimex SAO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Do Twoich zadań należeć będzie: uczestnictwo w przeglądach gwarancyjnych i odbiorach robót organizowanych przez Zamawiających i Nadzory Inwestorskie, przeprowadzanie przeglądów własnych, sprawdzających prawidłowość użytkowania i konserwacji robót przez Zamawiających oraz po wystąpieniu nagłych zjawisk atmosferycznych, weryfikacja usterek zgłaszanych przez Zamawiających i Nadzory Inwestorskie, podejmowanie działań wobec Zmawiających zmierzających do odstąpienia przez nich od zgłaszanych, niezasadnych roszczeń gwarancyjnych, organizacja i nadzorowanie prawidłowości usuwania wad wykonawczych, egzekwowanie od podwykonawców usuwania wad, optymalizacja kosztów usuwania wad wykonawczych, udział w odbiorach robót, w których najczęściej występują wady wykonawcze w trakcie realizacji kontraktu.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego technicznego, mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót przy inwestycjach drogowych/mostowych/ kubaturowych/ energetycznych i przemysłowych, mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, umiejętności organizacyjnych i negocjacyjnych, podstawowej znajomości Warunków Kontraktowych FIDIC, prawa budowlanego oraz kodeksu cywilnego w zakresie zobowiązań gwarancyjnych i rękojmi za wady, biegłej znajomości pakietu Microsoft Office, mobilności i dyspozycyjności w ramach powierzonego rejonu

To oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy: możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji, opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe), pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Budimex SA

W związku z intensywnym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy