Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót w Oddziale Gwarancji

Budimex SAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, rejestracja oraz weryfikacja zgłoszonych wad,
  • organizacja i nadzór nad pracami naprawczymi (w tym przygotowanie i wprowadzenie wykonawstwa zastępczego),
  • bieżąca korespondencja i współpraca z Inwestorem oraz Podwykonawcami,
  • weryfikacja i odbiory wykonanych napraw (w tym dokumenty formalne, zgodnie z umowami),
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków potrzebnych do realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: budowlane,
  • minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku i/lub na stanowisku kierownika robót na obiektach kubaturowych
  • umiejętności organizacyjnych,
  • samodzielność i dyscyplina w działaniu,
  • opanowanie i wysoka kultura osobista,
  • biegła obsługa komputera,
  • gotowość do podróży służbowych (oraz posiadania prawa jazdy kat. B ).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • system premiowy
  • wymiany międzynarodowe
  • dzień wolny w urodziny
  • ciekawy program szkoleń
  • program rozwojowy dla kobiet

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Kierownik Robót w Oddziale Gwarancji, Warszawa