Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót

TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

• pełnienie obowiązków kierownika robót w rozumieniu prawa budowlanego

• planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją robót na powierzonej budowie

• kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP

• analiza dokumentacji projektowej realizowanego kontraktu szczególnie pod kątem optymalizacji kosztów

• prowadzenie dokumentacji budowy

• rozliczanie finansowe budowy, pozyskiwanie podwykonawców

• współpraca z Inwestorem, Projektantami, Dostawcami, Podwykonawcami oraz innymi uczestnikami procesu budowlanego

• nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Nasze wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe budowlane

• uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń

• co najmniej 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku

• komunikatywność

• zaangażowanie i determinacja w działaniu

• samodzielność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

To oferujemy

Oferujemy:

• niezbędne narzędzia pracy

• stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego

• przyjazną i swobodną atmosferę w pracy

• współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność

O nas

TAMEX Obiekty Sportowe S.A. realizuje budowę obiektów sportowych od ponad 15 lat. Budujemy obiekty sportowe ,,pod klucz’’ – projektując i tworząc infrastrukturę sportową dla najbardziej wymagających sportowców oraz imprez sportowych najwyższej rangi. Budowa wszelkich obiektów sportowych takich jak: boiska, stadiony wraz z infrastrukturą towarzyszącą.