Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 28.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KALTER Sp. z o.o.
    generalny wykonawca inwestycji budowlanych

    zatrudni na budowach w Warszawie na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • kierowanie wyznaczonym odcinkiem budowy, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową;
    • organizowanie oraz koordynowanie prac na wyznaczonym zakresie zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót;
    • kontrolowanie podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP;
    • prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo;
    • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno- budowlanej bez ograniczeń;
    • dobra umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu;

    Oferta:

    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie;
    • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych;
    • niezbędne narzędzia do pracy;

    Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji w biurze Firmy lub klikając w przycisk Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Administratora danych, tj. KALTER Sp. z o.o. z siedzibą w 15-218 Białystok, ul. Augustowska 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.