Logo Pracuj.pl

Kierownik robót

Budimex SAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad podwykonawcami
  • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych
  • wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji
  • przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu
  • sporządzanie przedmiarów i wycen robót

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu budowlanym
  • minimum czteroletnie doświadczenie zawodowe przy nadzorowaniu robót na kontraktach kubaturowych
  • zaangażowane i dyspozycyjność
  • posiadanie uprawnień budowlanych

Mile widziane

  • doświadczenie w pracach wykończeniowych

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji.
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe).
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dzień wolny w urodziny/imieniny
  • system premiowy
  • wymiany międzynarodowe
  • szkolenia dla pracowników
  • kursy językowe
  • wolontariat pracowniczy

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Kierownik robót, Warszawa