Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót

KARMAR S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji kierownika robót zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa budowlanego
  • Bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji robót
  • Wykonywanie robót zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem
  • Zarządzanie oraz współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót
  • Organizacja i bezpośredni nadzór nad pracą podległych zespołów, w szczególności w zakresie: jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót
  • Odpowiedzialność za realizację robót zgodnie z przyjętą dyscypliną budżetową
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań
  • Zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP, inicjowanie działań zapobiegających powstawaniu zagrożeń dla zdrowia i życia podległego personelu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w budownictwie; w tym minimum 2-letniego na stanowisku Kierownik Robót (obiekty mieszkaniowe, biurowe, przemysłowe, laboratoryjne, farmaceutyczne, medyczne)
  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe: Budownictwo
  • Posiadanie zgodnych z wymogami prawnymi Uprawnień Budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej oraz przynależności do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania
  • Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjności do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

KARMAR S.A. działa na rynku od ponad dwudziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku usług budowlanych kluczową pozycję, jako generalny wykonawca projektów kubaturowych oraz przemysłowych.

Wizytówką Firmy jest ponad sto zakończonych, bądź będących w trakcie procesu budowlanego inwestycji.

Jako część BOUYGUES CONSTRUCTION - jednej z największych grup budowlanych na świecie oraz zajmującej czwarte miejsce w prestiżowym rankingu „Najlepszy Pracodawca we Francji” - KARMAR S.A. jest cenionym partnerem biznesowym i atrakcyjnym pracodawcą.

Kierownik Robót, Warszawa