Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót

PROCONST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Praca na stanowisku Kierownika Robót przy budowie obiektów mieszkalnych dla ludności w Warszawie

Kwalifikacje:

  • doświadczenie na stanowisku
  • wykształcenie techniczne budowlane
  •  dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w zakresie konstrukcji żelbetowych mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach na terenie m.st. Warszawy
  • niezbędne narzędzia pracy

Obowiązki:

  • Analiza dokumentacji technicznej.
  • Organizowanie przebiegu prac budowlanych.
  • Koordynowanie prac  brygad roboczych i nadzorowanie bieżących robót (dotyczy również podwykonawców).
  • Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn.
  • Przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót.
  • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej.
  • Przygotowywanie obmiarów do wyceny, a także współudział w trakcie przygotowania oferty przetargowej.
  • Zamawianie materiałów i urządzeń budowlanych oraz monitorowanie terminowości dostaw pod względem harmonogramu i kontrola jakości zamawianego towaru.
  • Wykonywanie innych czynności  poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio ze stanowiskiem lub kwalifikacjami na stanowisku  Inżyniera Budowy

Prosimy o podanie kiedy może Pan/Pani rozpocząć pracę w pełnym wymiarze i stanowisko, którym jest Pan/Pani zainteresowany/a.

Preferowany termin rozpoczęcia pracy: maj 2021

Prosimy o podanie oczekiwań finansowych brutto i rodzaju preferowanej umowy (faktura, umowa zlecenie, umowa o pracę).

CV wraz z listem motywacyjnym oraz z uwzględnieniem powyższych pytań prosimy przesłać za pośrednictwem formularza.

Ogłoszenie archiwalne