Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót

  • Warszawa, Legionowo, Serock, Mińsk Mazowiecki, Pruszków, Piaseczno, Otwock, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Płońsk, Grodzisk Mazowiecki, Garwolin, mazowieckie
  • Kierownik
  • 10.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma realizująca prestiżowe projekty w Polsce i za granicą specjalizująca się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, instalacji HVAC, instalacji mechanicznych, elektrycznych i teletechnicznych zaprasza do aplikacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Płońsk, Pruszków, Serock, Sochaczew, Warszawa

    Zadania:

    • Koordynacja robót, zarządzanie zespołem inżynierów, brygadzistów i monterów
    • Nadzór nad podwykonawcami
    • Raportowanie do kierownika projektu

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe instalacyjno-sanitarne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka niemieckiego, język angielski będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziana gotowość do pracy w delegacji (Polska, ewentualnie Niemcy)

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Praca przy ciekawych projektach w profesjonalnym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
    • Pakiet medyczny, karta sportowa OK System
    • Samochód służbowy (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania).
    Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji

    Numer wpisu do rejestru 13 471
    Prosimy o dodanie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.).

    Dane te będą przetwarzane przez Pracownicy budowlani Sp. zo.o. w celu realizacji procesu rekrutacji”.

    Aplikacje nie zawierające powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

    Nr wpisu do rejestru 13471