Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 27.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w kompleksowym wykańczaniu garaży podziemnych - wielkopowierzchniowe docieplenia stropów i ścian garaży, kosmetyka żelbetu, oznakowania poziome garaży, malowania wielkopowierzchniowe, kompleksowe wykonawstwo dachów płaskich i skośnych, kompleksowe wykonanie elewacji metodą BSO. Dzięki solidności w biznesie i profesjonalnej współpracy postrzegani jesteśmy jako doskonały wykonawca w całej Polsce. W związku z intensywnym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Obowiązki:

    • Kierowanie i nadzór nad robotami budowlanymi, kontrola jakości prac.
    • Zamawianie materiału, tworzenie harmonogramów, sporządzanie obmiarów.
    • Realizowanie zadań zgodnie z projektem, terminami i ustalonym budżetem.
    • Kontakt z przedstawicielami Inwestora.
    • Utrzymywanie porządku na placu budowy, kontrola BHP, dbanie o wizerunek i renomę firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne z zakresu budownictwa.
    • Doświadczenie co najmniej 2 lata w sprawowaniu podobnej funkcji na budowie (inżynier budowy, kierownik robót).
    • Znajomość prawa budowlanego, sztuki budowlanej i przepisów BHP.
    • Umiejętność kierowania zespołem pracowników i efektywnej współpracy z podwykonawcami i przedstawicielami Inwestora.
    • Znajomość AutoCad i pakietu MS Office z umiejętnością praktycznej obsługi.
    • Prawo jazdy kat. „B” i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu.
    • Dyspozycyjność, dobra organizacja pracy i samodzielność.
    • Gotowość do pracy na terenie całej Polski.

    Oferujemy:

    • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników.
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.