Oferta pracy

Kierownik robót

Saferoad Grawil Sp. z o.o.O firmie

  • Włocławek

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik

Saferoad Grawil oferuje wykonanie  oznakowania poziomego i pionowego, zimowe i letnie utrzymanie dróg, montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz wykonanie tymczasowej organizacji ruchu. Spółka jest również producentem masy termoplastycznej GRAVIPLAST 200 do oznakowania poziomego dróg.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do Działu Realizacji Kontraktów na stanowisko:

Kierownika robót

Miejsce pracy: Teren całego kraju

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad przebiegiem realizowanych prac i ich terminowością
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach
  • kontakty z podwykonawcami
  • budowanie nowej bazy podwykonawców
  • przygotowanie ofert cenowych
  • kontakt z klientem

Wymagania:

  • biegła znajomości środowiska Windows oraz pakietu MS Office
  • znajomość rynku infrastruktury drogowej
  • doświadczenie w ofertowaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy
 CV oraz list motywacyjny należy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy