Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik robót (wod-kan)

Eurovia Polska S.A.

Tartaczna 9

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej i wycena robót wodnokanalizacyjnych

  • Analiza cenowa i optymalizacja rozwiązań technicznych

  • Pozyskiwanie ofert podwykonawców robót wodnokanalizacyjnych

  • Weryfikacja uzyskanych wycen i prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami

  • Negocjowanie cen materiałów i dokonywanie zamówień

  • Organizowanie i nadzorowanie robót realizowanych przez podwykonawców lub siłami własnymi

  • Bieżące monitorowanie i kontrola jakości i harmonogramu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej

  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych

  • Min 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego

  • Znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

  • punkty benefitowe w programie kafeteryjnym

  • kompleksowy program wdrożenia

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • wyprawka dla dziecka

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy