Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 05.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    cmT sp. z o.o. to międzynarodowa, inżynieryjna firma consultingowa świadcząca usługi zarządzania inwestycjami, kierowania budowami oraz usługi doradcze we wszystkich dziedzinach budownictwa. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław i okolice

    Zakres obowiązków:

    • Nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych
    • Współpraca z inwestorem, projektantami i podwykonawcami
    • Kontrola budżetu i rozliczanie wykonanych prac
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach
    • Pomoc w przygotowywaniu kosztorysów projektowych i inwestycyjnych w zakresie robót budowlanych
    • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP oraz inne obowiązki wynikające z przepisów prawa budowlanego

    Oczekiwania od kandydatów:

    • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
    • Uprawnienia budowlane
    • Min. 3-letnie doświadczenie jako Kierownik Robót
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - język techniczny
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - język techniczny
    • Dobra znajomość przebiegu procesu budowlanego oraz samodzielność w planowaniu i organizowaniu procesu budowlanego,
    • Umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnego delegowania pracy
    • Nastawienie na osiąganie celów

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wynikające z doświadczenia
    • Praca w środowisku międzynarodowym
    • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze
    • Opieka medyczna
    Zainteresowanie osoby prosimy o przesłanie CV w językach angielskim i polskim klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.