Kierownik robót

UniKadr Biuro Doradztwa PersonalnegoO firmie

Rekrutacja zdalna

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

dla swojego Klienta z branży elektroenergetycznej, firmy z 30-letnią tradycją, zajmującego się budową i remontami sieci elektroenergetycznych oraz posiadającego w swoim portfelu zarówno Klientów indywidualnych, jak i przemysłowych, poszukujemy na stanowisko:

Kierownik robótNumer ref.: Miejsce pracy: Szczecin; Gryfice; woj. zachodniopomorskie; nr ref. KR/01/2020

Zakres obowiązków:

  • Planowanie prac umożliwiających prawidłowy przebieg realizacji zadań inwestycyjnych
  • Analiza dokumentacji budowlanej i sporządzanie na jej podstawie zamówień na materiały, sprzęt i maszyny oraz zasoby ludzkie
  • Zarządzanie organizacją pracy oraz wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych
  • Nadzorowanie podwykonawców, odbiór i rozliczenie ich robót
  • Raportowanie do Zarządu firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji podobnych zadań - min. 1 rok
  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym, energetycznym lub pokrewnym
  • Uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji oraz urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych – posiadane lub w trakcie nabywania
  • Uprawnienia SEP bez ograniczeń
  • Znajomość programów MS Project, Norma, AutoCad lub pokrewne
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Wsparcie w relokacji
  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. samochód służbowy, komputer, telefon
  • Rozbudowany system szkoleń i podnoszenia kompetencji
  • Świadczenia z funduszu socjalnego
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KR/01/2020  wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez APLIKUJ

Więcej informacji pod numerem: 91 488 23 27 lub 575 717 373
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)