INŻYNIERSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE WIKATECH sp. z o.o.

Kierownik robót - zakres instalacje tryskaczowe, ochrony ppoż

INŻYNIERSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE WIKATECH sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 2 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór merytoryczny i finansowy nad realizowanymi projektami, koordynacja,

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót, w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakości,

  • zarządzanie pracą podległego zespołu,

  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy,

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane sanitarne do kierowania robotami bez ograniczeń,

  • doświadczenie do podobnym stanowisku,

  • umiejętność koordynowania prac instalacyjnych, znajomości projektów branżowych wykonawczych,

  • umiejętność prowadzenia rozmów z przedstawicielami GW i Inwestora,

  • samodzielność i skuteczność w prowadzeniu budowy,

  • udział w odbiorach oraz pilnowanie dopełnienia wymogów formalnych wynikających z oczekiwań Inwestora,

  • nadzór finansowy,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w całym kraju,

  • bardzo dobra znajomość AutoCAD oraz pakietu Ms Office,

  • zorientowanie na cel i realizację postawionych zadań,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. średnio-zaawansowanym

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • niezbędny sprzęt do wykonywania pracy (samochód, telefon, laptop, karta służbowa),

  • zakwaterowanie w przypadku budowy poza miejscem zamieszkania,

  • miła atmosfera,

  • możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Tak się u nas pracuje