Oferta pracy

Kierownik robót żelbetowych

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie i nadzór nad pracami na placu budowy wykonywanymi przez firmy podwykonawcze i siły własne żelbetowe,

  • informowanie kierownika budowy o stanie zaawansowania robót,

  • uczestniczenie w czynnościach odbiorowych,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp,

  • nadzór nad prowadzeniem systematycznych szkoleń stanowiskowych z zakresu bhp dla pracowników,

  • zapewnienie realizacji robót zgodnie z przyjętym harmonogramem prac i budżetem,

  • zabezpieczanie warunków techniczno-organizacyjnych niezbędnych do funkcjonowania frontu robót,

  • koordynowanie dostaw materiałów, sprzętu i środków transportu w oparciu o harmonogram i zapotrzebowanie,

  • inicjowanie działań zmierzających do racjonalizacji kosztów wykonywanych robót oraz zapewnienie wymaganej jakości wykonywanych prac żelbetowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej,

  • umiejętność zarządzania zespołem robót żelbetowych,

  • uprawnienia budowlane,

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i koordynacyjnych,

  • orientacja na rezultaty i wyniki pracy,

  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętności zarządzania czasem pracy zespołu,

  • umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office, MS Project, AutoCAD,

  • dyspozycyjność, mobilność i zaangażowanie,

  • prawo jazdy – kat. B.

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,

  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Polimex Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, oferująca kompleksowe usługi w sektorze budownictwa przemysłowego i ogólnego.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • PRACA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.