Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót zewnętrznych sieci wod-kan

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH "CENTRUM" sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w realizacji projektów branżowych z zakresu sieci i instalacji sanitarnych
  • analiza dokumentacji technicznej
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • współudział w rozliczaniu robót instalacyjnych
  • uczestnictwo w odbiorach robót
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót
  • opracowywanie harmonogramów rzeczowo – finansowych dla ofert przetargowych oraz realizowanych kontraktów
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP
  • planowanie i koordynacja robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót wod - kan
  • weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztowej
  • rozliczanie robót instalacyjnych i uczestnictwo w odbiorach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – Inżynieria Środowiska i pokrewne
  • wymagane uprawnienia budowlane
  • gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność kosztorysowania, sporządzanie kosztorysów ofertowych

To oferujemy

  • możliwość poszerzania kwalifikacji, rozwój
  • praca na umowę o pracę w stabilnie działającej firmie
  • możliwy samochód służbowy
  • udział w realizacji prestiżowych kontraktów infrastrukturalnych
  • terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w godzinach 7-15, możliwość nadgodzin

Kierownik Robót zewnętrznych sieci wod-kan, Gdańsk