Oferta pracy

Kierownik Rozwoju Biznesu 5G i kosmos

EXATEL

  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

EXATEL

Perkuna 47

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku:

  • będzie trzymała pieczę nad biznesową częścią obszaru 5G i kosmosu,

  • zdefiniuje i uzgodni kluczowe wymagania biznesowe i formalne,

  • zaproponuje nowe modele biznesowe w obszarze 5G i kosmos,

  • opracuje model funkcjonowania klastra kosmicznego i innych form kooperacji w obszarze 5G,

  • opracuje ramowy zakres usług świadczonych przez Grupę Kapitałową EXATEL na rzecz klientów sektora kosmicznego i 5G,

  • zdefiniuje rolę Grupy Kapitałowej EXATEL w środowisku kosmicznym,

  • aktywnie będzie pozyskiwał wiedzę na temat długofalowego rozwoju rynku telekomunikacyjnego i sektora kosmicznego,

  • będzie blisko i intensywnie współpracował z zespołem technicznym.

Nasze wymagania

  • znajomość rynku telekomunikacyjnego i kosmicznego oraz własna wizja ich rozwoju w perspektywie ~10-15 lat.

  • doświadczenie w uczestniczeniu w dużych projektach dotyczących wdrożenia nowych rozwiązań telekomunikacyjnych lub kosmicznych,

  • doświadczenie w opracowywaniu długoterminowych planów działania (strategii),

  • doświadczenie w realizacji projektów angażujących podmioty zewnętrzne,

  • doświadczenie we współpracy z zespołami technicznymi (w szczególności architekci domenowi i architekci rozwiązań),

  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów z dostawcami oraz podwykonawcami,

  • doświadczenie w negocjacji aspektów komercyjnych – dodatkowo mile widziane aspekty techniczne,

  • doświadczenie w kierowaniu dużymi i zróżnicowanymi zespołami projektowymi,

  • wykształcenie wyższe,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • znajomość języka angielskiego,

  • orientacja na cel oraz na poszukiwanie nowych rozwiązań.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach,

  • pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi,

  • pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny LuxMed, karnet sportowy),

  • benefity socjalne i oferty pracownicze,

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,

  • parking dla pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

EXATEL

EXATEL to polska firma telekomunikacyjna od ponad 25 lat świadcząca kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w Polsce dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. EXATEL to nie tylko ponad 20 500 km sieci. To połączenie telekomunikacji z innowacją. Od kilku lat prowadzimy działania R&D w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS). Planujemy również aktywnie uczestniczyć w rozbudowie sektora kosmicznego w Polsce. Już dziś świadczymy usługi łączności satelitarnej w oparciu o własny teleport.

Przewiń do profilu firmy