Oferta pracy

Kierownik Rozwoju Floty

No Limit Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwój floty podwykonawców w oparciu o potrzeby działów operacyjnych,

  • Opracowanie warunków współpracy z podwykonawcą (umowy, stawki, przebiegi, bezpieczeństwo, tabor),

  • Cykliczna walidacja floty podwykonawców (audyty, jakość, terminowość, czystość, zabezpieczenia, bezpieczeństwo),

  • Budowanie i rozwijanie systemów do monitorowania floty własnej i podwykonawców,

  • Współpraca z dostawcami telematyki, podwykonawcami i działem IT w celu stworzenia narzędzi planowania i zarządzania flotą własną i podwykonawców,

  • Stworzenie narzędzi do mierzenia wskaźników (terminowości, jakości), rozliczania podwykonawców, egzekwowania zwrotu dokumentów transportowych i innych,

  • Dobór i rozwój narzędzi operacyjnych oraz wdrażanie norm jakościowych,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji, negocjowanie umów, monitorowanie współpracy z dostawcami taboru, warsztatami naprawczymi, dostawcami paliw, operatorami kart płatniczych, firmami ubezpieczeniowymi i brokerami,

  • Optymalizacja kosztów transportowych poprzez współpracę z działem operacyjnym i planowanie optymalnego przebiegu tras biorąc pod uwagę czas przejazdu, zużycie paliwa i opłaty drogowe.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu flotą w firmie z branży TSL,

  • Doświadczenie w zakresie współpracy ze stałymi przewoźnikami

  • Bardzo dobra znajomość rynku przewoźników krajowych i międzynarodowych,

  • Umiejętność budowania relacji w zróżnicowanym zespole

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Samodzielność w działaniu i analityczne myślenie

  • Znajomość narzędzi i programów wspierających pozyskiwanie Przewoźników

  • Gotowość do podróży,

  • Prawo jazdy kat B,

  • Dobra znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym dziale Transportu,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawa i atrakcyjnego systemu premiowego,

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,

  • Kompleksowy system szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

No Limit Sp. z o.o.

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy