Kierownik Rozwoju Produktów i Innowacyjności

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta z branży chemicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownik ds. Rozwoju Produktów i Innowacji, który będzie zarządzać pracami rozwojowymi w ramach zespołu zapewniającego ciągłe doskonalenie portfolio produktowego Spółki

Twój zakres obowiązków

  • Stanowić centralny punkt rozwoju procesu rozwoju produktów i innowacji Spółki

  • Identyfikować możliwości nowych produktów, technologii lub poprawy ich wydajności, w oparciu o bardzo dobre zrozumienie rynku i korzyści z zastosowania dla użytkownika

  • Kierować zespołami Spółki związanych z rozwojem produktów i działalnością innowacyjną

  • Identyfikować nowe potrzeby rynkowe i przełożenie ich na możliwości rozwoju dla Spółki

  • Odpowiedzialność za nowe badania, własność intelektualną, publikacje, mapę drogową technologii

  • Wspieranie zespołów projektowych w rozwiązywaniu problemów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie chemii, inżynierii chemicznej lub podobne kwalifikacje

  • 5 lat doświadczenia w rozwoju produktów i innowacjach produktów, preferowane w przemyśle polimerowym

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w mowie i piśmie

  • Doskonała znajomość i zrozumienie produktów polipropylenowych, zastosowań i potrzeb użytkowników końcowych

  • Doskonałe zrozumienie produkcji polipropylenu

  • Doskonałe umiejętności zarządzania projektami

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • Umiejętność kierowania i pracy w zespołach

  • Silne umiejętności analityczne i styl pracy zorientowany na wyniki

  • Wysoki poziom motywacji i zaangażowania

Pracodawca oferuje

  • Praca przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, który jest obecnie największą inwestycją przemysłową w Polsce

  • Świadczenia pozapłacowe (np. szkolenia, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku)

  • Kwartalny system premiowy

  • Szansa na rozwój i awans w strukturach organizacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy