Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Rozwoju Regionu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma KONSALNET zatrudniająca ok. 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner.

    Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

    W związku z dynamiczny rozwojem poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Aktywna sprzedaż usług ochrony
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Sporządzanie ofert i propozycji handlowych
    • Aktywne poszukiwanie możliwości wzrostu sprzedaży
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Przygotowywanie cyklicznych raportów sprzedaży
    • Monitorowanie i analiza rynku

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia min. średniego
    • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
    • Dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w działaniu
    • Znajomości technik sprzedaży i umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
    • Zaangażowania oraz odpowiedzialności
    • Biegłej znajomości obsługi komputera - pakietu MS Office (Excel, Word)
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Narzędzia niezbędne w pracy przedstawiciela handlowego
    • Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa i motywacyjny system prowizyjny)
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Kierownik Rozwoju Regionu przez Konsalnet Holding S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”