Oferta pracy

Kierownik Rozwoju Regionu

Seris Konsalnet Security Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

  • promowanie usług oraz tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,

  • tworzenie ofert handlowych oraz baz klientów,

  • negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów.

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu nowych relacji,

  • umiejętność negocjacji oraz prowadzenia prezentacji,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży usług ochrony.

Mile widziane

  • doświadczenie w dziale sprzedaży usług ochrony.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,

  • wynagrodzenie podstawowe 10 000 zł brutto (zależne od doświadczenia i formy zatrudnienia) oraz atrakcyjny system premiowy,

  • elastyczny czas pracy,

  • pracę hybrydową oraz w terenie,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennych doświadczeń,

  • pakiet medyczny w Lux Med finansowany przez pracodawcę,

  • dostęp do kafeteryjnego systemu pracowniczego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci