Kierownik Rozwoju Rynku - branża morska

Pracuj.pl dla Firm

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie zleceń na usługi projektowe oraz konsultingowe (w tym zarządzanie projektami) w branży projektów morskich (np. farmy wiatrowe, nabrzeża, porty, suche porty, porty przeładunkowe, cała infrastruktura portowa, itp.)

  • Prowadzenie i nadzorowanie procesu wyszukiwania zleceń / przetargów i ofertowania zgodnie z ustalonymi celami przez Zarząd firmy,

  • Ocena przetargów i podejmowanie wstępnej decyzji, co do przygotowania oferty zgodnie z procedurą go no go,

  • Poszukiwanie rozwiązań i kierunków działalności zapewniających umacnianie pozycji na rynku i optymalny rozwój firmy,

  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz zdobywanie nowych klientów,

  • Udział w spotkaniach i negocjacjach biznesowych.

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży morskiej,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Wykształcenie wyższe w kierunku technicznym budowlanym,

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych,

  • Umiejętność negocjacji,

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • Pracę zdalną (minimum 1 raz w miesiącu przyjazd do biura do Warszawy);

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;

  • Narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);

  • Opieka medyczna w LUXMED;

  • Dofinansowanie do karty Multisport Benefit;

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego;

  • Szkolenia;

  • Świadczenia z ZFŚS.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszą działalność w Polsce rozpoczęliśmy już w 1951 r., jako spółka państwowa „Hydroprojekt”. Od tego czasu świadczymy specjalistyczne usługi inżynierskie, projektowe, doradcze oraz w zakresie zarządzania i nadzoru nad realizowanymi projektami, dbając o wysoką jakość i terminowe wykonanie powierzonych zadań.

Od 2008 r. jesteśmy częścią grupy kapitałowej Royal Haskoning DHV, istniejącej na rynku międzynarodowym od 1881 r., zatrudniającej 6000 pracowników w ponad 30 krajach, świadczącej usługi konsultingowe i inżynierskie w zakresie budownictwa przemysłowego, ogólnego, hydrotechnicznego, morskiego, lotniczego, środowiska, planowania transportu oraz digitalizacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nieustannie uzupełnianej wiedzy oraz wielobranżowym kompetencjom, realizujemy złożone projekty, wymagający niestandardowych rozwiązań.

W zakresie budownictwa i gospodarki wodnej bierzemy udział w większości kluczowych projektów realizowanych na terenie Polski.

Naszymi klientami są inwestorzy krajowi i zagraniczni, należący do sektora publicznego i prywatnego.

W Polsce dążymy do bycia w czołówce polskich firm projektowo – doradczych, w zakresie budownictwa i gospodarki wodnej oraz budownictwa przemysłowego.

Poszukujemy ambitnych i gotowych do podejmowania wyzwań pracowników, którzy wspólnie z nami chcą dbać o rozwój społeczeństwa!

Przewiń do profilu firmy