Logo Pracuj.pl

Kierownik rozwoju sprzedaży

IWING sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
4 500–7 500
brutto / mies.
kontrakt B2B
4 500–7 500
netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

IWING sp. z o.o.

Księżycowa 1

Bemowo

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług i produktów na rynku polskim.
  • Poszukiwanie współpracy branżowej lub projektów B+R z wykorzystaniem technologii dronowych.
  • Rozwój współpracy lub sprzedaży na rynkach zagranicznych.
  • Opieka posprzedażowa, utrzymywanie relacji z klientami.
  • Osiągnięcie wyznaczonego celu finansowego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w definiowaniu potrzeb klienta lub/i branży i przygotowywania ofert w oparciu o takie potrzeby.
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług technicznych.
  • Język angielski na poziomie B2 ze znajomością słownictwa branżowego.
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.
  • Komunikatywność i kompetencje negocjacyjne.
  • Umiejętność zarządzania czasem.
  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie.
  • Znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Mile widziane kwalifikacje pilota BSP A1-A3 NSTS z zakresu 1, 2, 3, 5, 6, 7.

To oferujemy

  • rozwój oraz doskonalenie swoich kompetencji przy ciekawych projektach
  • pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie
  • najnowocześniejsze narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

IWING Sp. z o.o. zajmuje się wykorzystaniem w praktyce innowacyjnych narzędzi jakim są drony i zamontowane na nich różnego rodzaju kamery (RGB, multispektralne, hiprespektralne, lidar, itp.) oraz świadczeniem usług w zakresie pozyskania danych i ich przetworzenia do oczekiwanej postaci lub czytelnej formy dla odbiorcy. Firma istnieje od 2014 czyli początków biznesu dronowego. Zaczynaliśmy jako start-up, teraz jesteśmy już stabilnym biznesem z portfelem stałych klientów oraz mamy ambicje i plany kolejnego rozwoju i podboju rynków.

Kierownik rozwoju sprzedaży, Księżycowa 1, Bemowo, Warszawa